تازه های سایت

کد مطلب: 16535
30. دى 1392 - 9:32
پایگاه خبری گرو : سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند از اعطای ۴۰ گواهینامه پایان دوره به قرآن آموزان مرکز قرآنی ماهان سبحان در نهاوند خبر داد.

5w3da30h

به گزارش پایگاه خبری گرو ، حجت‌الاسلام حسین گروسی با اشاره به برگزاری دوره های مختلف قرآنی در مراکز و موسسات زیر پوشش این اداره در طول سال اظهار داشت: دوره سه ماهه آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن کریم به همت کانون قرآن این اداره درمرکزقرآنی ماهان سبحان شهربرزول برگزارشده بود که فراگیران این دوره بعد از شرکت درآزمون پایانی موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شده اند.

وی گفت :در شهرستان نهاوند 23 مرکز و موسسه قرآني در سطح شهر و روستاها زير نظر اداره تبليغات اسلامي در کار آموزش قرآن به فراگيران فعاليت دارند.

وي ادامه داد: به منظور انجام فعاليت هاي مربوطه، 40 مربي قرآن که دوره هاي تربيت معلم قرآن را طي کرده اند در مساجد ، موسسه ها و خانه هاي قرآن کار آموزش قرآن را در سطوح مختلف به عهده دارند .

 گروسي گفت: قرآن آموزان نيز در يک صد کلاس و در رشته هاي مختلف روخواني ، روانخواني، آموزش پيش دبستاني ، حفظ و مفاهيم به فراگيري آموزش هاي قرآني مشغول مي باشند و آموزش هاي لازم را زير نظر مربيان مجرب فرا مي گيرند.

دیدگاه شما