تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 16213
21. دى 1392 - 11:43
پایگاه خبری گرو : مدیر کل اداره نغمات آیینی و رادیو نوا گفت: برگزاری اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی حلقه اتصال جهان اسلام است .

DSC01563

دکترابراهیم طاهری دبیراجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی در گفت و گوی اختصاصی با سایت گرو گفت: اجلاس بین المللی پیرغلامان  حسینی در چندین دوره برگزاری در استان های مختلف جایگاه خود را پیدا کرده و در چند سال اخیر نیز حلقه اتصال بین جهان اسلام به ویژه شیعیان شده است .

وی گفت: در اجلاس بین المللی  پیرغلامان که امسال در استان گلستان برگزار شد استقبال خوبی از طرف اهل تسنن و شیعه صورت گرفت و باعث ایجاد وحدت و همدلی خوبی درسطح این استان شد.

مدیر کل رادیو نوا گفت: درپایان سال جاری مجموعه نغمات آیینی ویژه نوروز را خواهیم داشت که بعد از نظارت و تکثیر در اختیار شبکه های رادیویی و تلوزیونی قرار خواهیم داد تا ملت عزیزمان در ایام نوروز از آن استفاده کنند.

مدیر کل سابق صدا و سیمای استان مرکزی گفت: اداره کل نغمات آیینی و رادیو نوا باید برای انجام وظیفه خود ارتباط شایسته ای با نخبگان کشور که در عرصه موسیقایی مذهبی و آیینی فعال هستند داشته باشد. برهمین اساس فعالیتهای فراوانی تا کنون انجام شده و شبکه های مختلف صدا و سیما از آن بهره گرفته اند.

طاهری افزود: در اداره کل نغمات آیینی و در رادیو نوا گام های خوبی به سمت برنامه های مذهبی و به خصوص مداحی برداشته شده است و نواهای ذهبی را به مناسبت های مختلف تولید کرده و در اختیار مجالس و مناسبت های مذهبی قرار می دهیم.

وی گفت : در اواخر مهرماه سال آینده اجلاس 12 بین المللی پیرغلامان حسینی در استان خوزستان و شهر اهواز برگزار می شود .

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان