تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 12299
21. مرداد 1392 - 9:12
سرمربی پرسپولیس پس از شکست تیمش مقابل ساپیا گفت: به هیچ عنوان از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم.
خبرگزاری فارس: دایی: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم/ دوباره پنالتی پرسپولیس دیده نشد

به گزارش پایگاه خبری گرو ، علی دایی بعد از شکست پرسپولیس مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا جا دارد پیروزی تیم ملی بسکتبال را تبریک بگویم ولی از عملکرد بازیکنانم اصلا راضی نیستم چون خیلی بد کار کردیم و متأسفانه نتوانستیم فوتبال خوبی بازی کنیم و بر روی یک ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم تغییرات دادیم و با 2 مهاجم به میدان رفتیم و در این نیمه بهتر کار کردیم اما از موقعیت‌هایمان بهره نبردیم و سایپا در نیمه دوم دل به ضد حملات بسته بود و خیلی تحت تأثیر بازی ما قرار داشت. ما موقعیت خوبی را از دست داده و به هیچ عنوان از عملکرد بازیکنانم در نیمه اول راضی نیستم ولی فوتبال 90 دقیقه است و با 45 دقیقه خوب بودن نمی‌شود به پیروزی رسید. امیدوارم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

وی در خصوص عملکرد حامد عباس‌زاده گفت: این بازیکن از بازیکنان آینده‌دار فوتبال ما است و توانایی‌های بالایی دارد. ما در نیمه دوم از او استفاده کردیم و او 45 دقیقه در زمین بود و نتوانست از موقعیت‌ها استفاده کند اما در آینده خود را نشان خواهد داد. شاید ایراد از من باشد که نتوانستم به او درست یاد بدهم که چگونه از فرصت‌ها استفاده کند ولی مطمئن باشید او در آینده بهتر خواهد شد.

دایی تأکید کرد: امروز مشکل خاصی در ورزشگاه وجود نداشت و همه چیز در خوبی و خوشی برگزار شد و از لحاظ میزبانی همه چیز در حد خوب بود.

دایی در مورد عملکرد داور گفت: متأسفانه اگر ما صحبت کنیم یا نکنیم نتیجه عوض نمی‌شود و پنالتی دوباره گرفته نمی‌شود. ما هم آخر سر در نیاوردیم که توپ به دست خورده یا دست به توپ. نمی‌توانم چیز خاصی بگویم و هر حرفی بزنم یک برداشت می‌شود. این مسائل را باید کارشناسان داوری نظر بدهند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به میزبانی کرج قبل از بازی گفت: من در خصوص مسائل فنی می‌توانم صحبت کنم و نظری در این باره ندارم.

دایی در خصوص اینکه فیرات مدعی شده بود از سرمربی پرسپولیس شناخت دارد، گفت: من نمی‌توانم در خصوص نظر فیرات حرف بزنم ولی این همه موقعیت در نیمه دوم داشتیم که اگر تبدیل به گل می‌شد همه تفکرات برعکس می‌شد، ما در نیمه دوم خوب کار کردیم و کلاً در یک نیمه بازی می‌کردیم. آنها ضد حملات خطرناکی زدند اما موقعیت‌های صد در صد گل را تبدیل به گل نکردیم.

دایی در خصوص میزبانی کرجی‌ها گفت: همیشه گفته‌ام تیم‌های میزبان باید از شرایط میزبانی استفاده کنند و سایپایی‌ها خیلی به این زمین آشنا بودند و اگر در آزادی بازی می‌کردیم کار راحتی داشتیم.

وی تأکید کرد: تمام تلاش ما این است که برای میزبانی جام ملت‌های آسیا تلاش کنیم، تمام مسئولان ذیربط باید کمک کنند که به این مهم دست پیدا کنیم و امیدواریم که مسئولان وزارت امور خارجه کمک کنند تا خلعتبری نیز به پرسپولیس اضافه شود.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص فشردگی بازی‌ها گفت: مطمئناً خیلی از مسائل می‌تواند در نتیجه‌گیری تیم‌ها تأثیر داشته باشد، ما یک بازی را باخته‌ایم اما قرار بود تیم ملی یک اردو داشته باشد که لغو شد و برای ما 4 روز یک بار بازی گذاشتند و تنها می‌‌توانیم ریکاوری کنیم. متأسفانه ما هر ایرادی هم داشته باشیم می‌توانستیم با کار کردن آن را حل کنیم و الان دیگر وقت ایراد گرفتن نیست.

دایی در خصوص توپ‌های لیگ برتر گفت: شما ببینید توپ‌ها چقدر زیر پای بازیکنان گیر می‌کند. این توپ‌ها کیفیت ندارد و ما با این توپ‌ها به فوتبالمان خیانت می‌کنیم.

وی در خصوص در اختیار گذاشتن این توپ‌ها گفت: این همه پول در فوتبال ما هزینه می‌شود اما باشگاه‌های ما لنگ توپ‌هایی نیستند که 300 هزار تومان قیمت داشته باشد، این هم از آن جواب‌ها است که می‌گویند توپ‌های مفتی در اختیار ما گذاشته شده است. من یک چیزهایی را می‌دانم که شما نمی‌دانید. اصلا نمی‌توانم بگویم که چگونه این توپ‌ها وارد مملکت ما شده است. هر حرفی بزنم ما را متهم می‌کنند ولی اگر حرفی می‌زنم به خاطر فوتبال است. فقط این را بگویم که دوست دارم فوتبالمان پیشرفت کند. مگر می‌شود به ما توپ مفتی بدهند اگر اجازه بدهند باشگاه ما خودش برای توپ‌ها هزینه می‌کند. متأسفانه در فدراسیون و سازمان لیگ این مسائل را به وجود می‌آ‌ورند و هیچ کجای دنیا این مسائل را ندیده‌ام.

دایی در پایان صحبت‌هایش گفت: این توپ‌ها بعد از یک هفته ضربه زدن رنگ و رویش پریده است البته امروز مشکل از خودمان بود و ما باید جنبه‌هایمان را بالا ببریم و با یکی دو برد همه چیز را به فراموشی نسپاریم. این مسئله هم به بازیکنان ما ثابت شد که فوتبال 90 دقیقه است. خدا را شکر می‌کنم که من کار خودم را انجام می‌دهم بروید بپرسید این توپ‌ها چگونه به فوتبال ما آمده، چون اگر وارد جزئیات بشوم بد است. هم قلعه‌نویی و هم دیگران می‌دانند که ضعف این توپ‌ها چیست و ما باید به جای آنکه به کیفیت فوتبال برسیم به ضعف توپ‌هایمان رسیدگی می‌کنیم که جای تأسف دارد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام