تازه های سایت

کد مطلب: 10878
21. خرداد 1392 - 10:05
گروهک‌های تروریستی کومله، دموکرات کردستان و سلطنت‌طلبان ورشکسته پس از تبلیغ چند ماهه فراخوان تجمع برای تحریم انتخابات به جز تعدادی انگشت‌شمار حضور نیافتند.

 

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از دیده بان، طیف‌های مختلف اپوزیسیون هیچگاه نتوانسته به دلیل اختلافات زیاد در کنار یکدیگر و دور یک میز بنشینند، و این امر بارها و بارها برای آنان به اثبات رسیده است. در موراد بسیاری از جمله نشست‌های مضحک اتحاد برای دموکراسی تلاش کردند تا وفاقی بین ضد انقلاب خارج‌نشین بر قرار نمایند اما این تجربه آنان با شکست مواجه شده و موجب اختلافات عمیق‌تر بین آنان شد. تجمعات آنان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ناتوانی آنان در جمع کردن افراد برای یک میتینگ علیه جمهوری اسلامی با وجود دادن وعده‌های مالی، مضحکه عام و خاص شده است. حتی برگزاری برنامه‌های غیراخلاقی و منافی عفت در حاشیه تجمعات نیز نتوانسته آبی برای اپوزیسیون گرم کند. 

در همین راستا چندی پیش تجمع گسترده‌ای در گوتنبرگ سوئد به بهانه تحریم انتخابات ریاست جمهوری پیش رو برگزار شد. این به اصطلاح تجمع به فراخوان گروهک تروریستی کومله، گروهک‌های تروریستی کردستان و سلطنت‌طلبان ورشکسته برگزار شد. اگر چه این گروهک‌ها ماه‌های پیاپی و به طور گسترده و وسیع به تبلیغ این فراخوان تجمع در شبکه‌های اجتماعی و همچنین شبکه‌های ماهواره‌ای پرداخته بودند اما به جز اندکی که تعدادشان از انگشتان دو دست نیز فراتر نمی‌رفت در این تجمع حاضر نشدند و افتضاح و لکه ننگی دیگر بر دامان اپوزیسیون خارج‌نشین نشست.

سلطنت طلب

نکته جالب آن‌جاست که این گروهک‌های تروریستی و سلطنت‌طلبان فراری همیشه تلاش می‌نمایند با ادعاهای گزافی خود را به عنوان پرطرفدارترین طیف از ضد انقلاب نه تنها در خارج بلکه در داخل کشور معرفی نمایند و البته از طریق همین آمارهای دروغ در خارج از کشور ارتزاق می‌کنند. البته گفتنی است این وضعیت همه گروهک‌ها و طیف‌های ضد انقلاب است با این وجود سی و چند سال است که برای خود در داخل کشور متوهمانه پایگاه اجتماعی متصور هستند.

برپایه این خبر این گروهک‌های تروریستی و سلطنت‌طلب ظاهراً با هم برای تحریم انتخابات اتحاد کرده بودند و در این تجمع به خوبی مشخص است که این تحریم آنان نظام را به چالش خواهد کشید!

در ذیل تعدادی از عکس‌های این تجمع با شکوه! را برای مشاهده مخاطبین قرار می‌دهیم:

سلطنت طلب

سلطنت طلب

سلطنت طلب

سلطنت طلب

تجمع مفتضحانه سلطنت‌طلبان، کومله و دموکرات در گوتنبرگ سوئد برای تحریم انتخابات

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام