تازه های سایت

کد مطلب: 17048
17. بهمن 1392 - 9:28
پایگاه خبری گرو : نمایشگاه دستاوردهای جوانان نهاوند در اداره ارشاد نهاوند برپا شد

DSC01842

به گزارش پایگاه خبری گرو ، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه دستاوردهای جوانان با همکاری اداره آموزش و پرورش، دانشگاه‌های شهرستان، ناحیه مقاومت بسیج برخی مراکز فعال نهاوند برپا شده است.

DSC01836

وی افزود: این نمایشگاه شامل دستاوردهای جوانان نهاوندی در بخش‌های مختلف علمی، فرهنگی، کشاورزی، فناوری اطلاعات، رایانه و ... است.

DSC01838

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از 15 بهمن ماه به مدت هفت روز در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) نهاوند در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی همچنین از برپایی نمایشگاه کتاب و نمایشگاه عکس همزمان با این نمایشگاه در مجتمع فرهنگی و هنری نهاوند خبر داد و افزود: نمایشگاه کتاب از آثار نویسندگان نهاوند با موضوع انقلاب اسلامی و نمایشگاه عکس از حوادث و اتفاقات شهر نهاوند در سال 57، همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برپاست.

DSC01837

مرادی یادآور شد: علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه‌ها می‌توانند همه روزه از ساعت 9 تا 13 و 14 تا 19 به مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مراجعه کنند.

DSC01840

وی از برگزاری جنگ شادی در این شهرستان خبر داد و افزود: این برنامه از 14 بهمن ماه به مدت هفت روز در محل تالار اندیشه مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و علاقمندان می‌توانند هر روز در دو سانس 14:30 تا 16 و 16:30 تا 18 از این برنامه استفاده کنند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام