تازه های سایت

کد مطلب: 21915
13. مهر 1393 - 18:10
مدیر آموزش و پرورش نهاوند از اعزام یک هزارو 300 دانش آموز نهاوندی به اردوهای راهیان نور خبر داد.
 

به گزارش سایت گرو، علیرضا تکلو گفت: اردوهای راهیان نور امسال در چهار مرحله از 26 مهر ماه آغاز می شود و تا پایان آبان ماه ادامه خواهد یافت که طی این مدت یک هزار و 300 دانش اموز پسر به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس در غرب کشور اعزام می شوند.

وی افزود: دانش آموزان شرکت کننده در این اردوها به مدت دو روز از مناطق جنگی قصر شیرین ، گیلان غرب ،سرپل ذهاب دیدن خواهند کرد و با افتخار آفرینی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس آشنا می شوند.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند اظهار کرد: اردوهای راهیان نور بستری مناسب جهت فرهنگ سازی و تقویت روحیه دانش آموزان و دانشحویان است.

وی اظهار کرد: تمام دانش آموزان سال دوم متوسطه شرکت کننده در این اردوها بیمه هستند و به صورت داوطلبانه و با رضایت اولیاء خود به مناطق عملیاتی اعزام می شوند .

تکلو گفت: به منظورگرامیداشت یاد شهدا و رزمندگان اسلام و همچنین ترویج فرهنگ جهاد و شهادت به نسل جوان اردوهای راهیان نور امسال نیز همچون سالهای گذشته در اولویت های کاری این اداره قرار دارد.

مدیر آموزش و پرورش نهاوندافزود: جذبه‌ای که یادمان‌های دفاع مقدس دارد به قدری است که هر انسانی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی عنوان کرد: راهیان نور یکی از راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن در جنگ نرم با انقلاب اسلامی است لذا در این برنامه،علاوه بر بازدید دانش آموزان از مناطق جنگی،برخی کارهای فرهنگی از جمله آشنایی دانش اموزان با آرمانهای شهدا و اعزام راویان دفاع مقدس نیز در دستور کار خود قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما