تازه های سایت

کد مطلب: 21615
31. شهريور 1393 - 12:03
رئیس اداره ارشاد نهاوند گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکسی در نهاوند برپاست.

DSC00898

محمود مصباح در گفت و گو با خبرنگار سایت گرو، گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته گرامیداشت دفاع مقدس و به منظور ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای جنگ و یاد آوری حماسه سازیهای مردمان این سرزمین در 8 سال حماسه و جنگ، این اداره  اقدام به برپایی نمایشگاه عکس با  موضوع دفاع مقدس نموده است .

وی هفته دفاع مقدس را نماد استقامت و عزت مندی ملت ایران عنوان کرد و افزود: جنگ تحمیلی تنها مبارزه دو کشور ایران و عراق نبود، بلکه در واقع ما با تمامی ابر قدرت های شرق و غرب که انقلاب ما همانند خاری در چشم آنها بود وارد جنگ شدیم.

رئیس اداره ارشاد نهاوند دفاع مقدس از افتخارات ماندگار تاریخ این کشور، تداعی گر ایستادگی و مجاهدت جوانان و نماد سرافرازی در آزمون بزرگ الهی است.

وی افزود: این نمایشگاه از 31 شهریور ماه به مدت 7 روز در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهرستان نهاوند در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است .

مصباح اظهار داشت: تعداد آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه 50 اثر بوده و علاقمندان می توانند برای بازدید از آن همه روز در ایام برگزاری نمایشگاه از ساعت 8 الی 14 و 15 الی 19 به محل برپایی مراجعه و از آن دیدن نمایند .

وی در پایان گفت: همچنین نمایشگاه عکسی با همین مضمون و موضوع در محل انجمن سینمای جوانان شهرستان نهاوند واقع در بلوار شهید بهشتی برپاست .

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام