تازه های سایت

کد مطلب: 19619
26. خرداد 1393 - 10:34
فرماندار نهاوند گفت: حلقه مفقوده مدیریت شهرستان عدم استفاده و به کارگیری جوانان است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، امامعلی عبدالملکی در ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری این شهر گفت: حضور نخبگان جوان در کنار مدیران در بسیاری از موارد میتواند گره گشا باشد و باید مدیران شهرستان از این ظرفیت بالقوه به خوبی استفاده کنند.

عبدالملکی با بیان اینکه باید روحیه خودباوری در جوانان را پرورش دهیم گفت: اقتضای جوان مطالبه گری و درخواست از مسئولین است که این موضوع باید نهادینه شود و با سوق دادن جوانان به ارزش های دینی و الهی روحیه خودباوری را درآنها پرورش دهیم.

وی افزود: آنچه که امروز جامعه به آن نیازمند است داشتن امید به آینده و روحیه کار و تلاش همراه با تدبیر تفکر است که این روحیات همه در جوان ایرانی وجود دارد.

وی کاهش نرخ رشد جمعیت را یکی از عوامل تهدید آینده کشور عنوان کرد و افزود: متاسفانه در حال حاضر نرخ رشد جمعیت کشور رو به کاهش است که این مساله تهدید جدی است که میتواند نیروی انسانی را از جوانی به سمت میانسالی و سالمندی تغییر دهد.

عبدالملکی ادامه داد: مشکلات مسکن و اشتغال و ازدواج جوانان سه معضل اساسی و مهم جوانان است که موجب دغدغه و نگرانی خانواده ها می شود لذا دولت تدبیر و امید قصد دارد با برنامه ریزی مدون و اصولی و با مدیریت زمان این سه مشکل اساسی را کمتر و در نهایت حل کند.

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: عدالت خواهی و استقلال طلبی همراه با نبوغ فکری از شاخصه های مهم جوان ایرانی است به همین علت وجود نیروی جوان در مجموعه اداری و مدیریتی نهاوند موجب پویای و خلاقیت در پیشرفت امور می شود.

وی افزود: در حال حاضر جوانان جامعه ما مخاطبان اصلی اهداف دشمنان هستند که این موضوع لزوم توجه هر چه بیشتر به جوانان و انجام فعالیت‌هایی در زمینه ساماندهی امور جوانان را بیش‌ از پیش مورد اهمیت قرار می‌دهد.

فرماندار شهرستان نهاوند عنوان کرد: بالاترین نگرانی پدر و مادرها رها شدن فرزندان آنها در جامعه است چون در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار می‌گیرند، بنابراین باید به عمق فاجعه نگاه کنیم، نگاهی که با آن بتوانیم مشکل اوقات فراغت و بیکاری جوانان را حل کنیم.

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا