تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 42354
23. تير 1399 - 8:52
فرماندار نهاوند گفت: سبک زندگی را باید تغییر دهیم و آن را با وضعیت کرونایی به روز کنیم اما شرایط را عادی هم جلوه ندهیم‌.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در جلسه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و قرارگاه زیستی شهرستان نهاوند اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان را باید الگوی خود قرار دهیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در زمان بحران کرونا دهیاران عزیز پای‌کار آمده و بخشداران را تنها نگذاشته‌اند، گفت: شرایط بسیار سخت است، فرماندار، بخشداران، دهیاران و مدیران همه باید برای حفظ سلامت مردم پای کار باشند، وقتی همه باهم پای کار باشیم،  خواهیم توانست از این بحران عبور کنیم.

فرماندار نهاوند افزود: سبک زندگی را باید تغییر دهیم و آن را با وضعیت کرونایی به روز کنیم اما شرایط را عادی هم جلوه ندهیم‌.

وی تصریح کرد: باید تقسیم کار کنیم، مدیریت این بحران با یک یا دونفر انجام نمی‌شود و ما مسئولین از مدیران تا دهیاران باید پاسخگو باشیم.

ناصری گفت: از آنجایی که خط قرمز ما سلامت مردم است، در بعضی مواقع باید خواهش کرد و در بعضی مواقع نیز اعمال قانون کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم خطر کرونا را به خوبی دریافت کرده‌اند، بیان کرد: برگزاری مراسم عروسی و عزا در همه مناطق شهرستان ممنوع است و کسی حق ندارد با جان مردم بازی کند.

فرماندار نهاوند افزود: اعمال محدودیت‌هایی که در ستاد کرونای استان به ریاست استاندار و با حضور شورای تامین استان مصوب شد، برای ما در شهرستان لازم‌الاجرا است.

وی تصریح کرد: شرایط دشوار است، قصد تعطیلی کسب و کار مردم را نداریم، نمی‌خواهیم به اقتصاد کشور و معیشت مردم خللی وارد شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند