تازه های سایت

کد مطلب: 42324
21. تير 1399 - 8:28
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با توجه به وضعیت کرونایی نهاوند برگزاری مراسم ختم و عدوسی ممنوع است و در این رابطه ۹ عامل برگزاری جشن عروسی در نهاوند به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سیامک دانشور در گفت و گو با خبرنگاران گفت: عاملان برگزارکننده ۹ مراسم جشن عروسی در شهرستان نهاوند که نسبت به تهدید سلامت عمومی بی تفاوت بودند در راستای دستورالعمل های ستاد پیشگیری و مبارزه با کنترل ویروس مرگبار کرونا و عدم توجه به پروتکل های بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اظهار داشت: طبق قانون هر اقدامی که علیه سلامت و بهداشت عمومی بر اساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی جرم شناخته و مجازات را نیز تعیین نموده است و حتی به مدت یک‌سال حبس دارد.

دانشور ادامه داد: امیدواریم مردم به توصیه‌های بهداشتی و سلامت توجه کنند تا بتوانیم از شّر ویروس کرونا به عنوان تهدید کننده جامعه و خانواده‌ها رهایی یابیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: هر کسی با برگزاری تجمعات در عروسی و عزا و رعایت نکردن دستورالعمل‌ های بهداشتی جان مردم را به خطر بیندازد و موجب ابتلای مردم به کرونا شود، بهداشت و درمان به عنوان شاکی و متولی سلامت مردم، صاحب عروسی و عزا را به‌عنوان متخلف به دستگاه قضایی معرفی خواهد کرد.

وی در پایان گفت: همشهریان برای جلوگیری از ابتلا به کرونا باید از ماسک استفاده کنند و دستورات بهداشتی را رعایت کنند.

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار